Quick add field data (2.0.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Order
ga: Ordú

en: or
ga: nó

en: Product
ga: Táirge

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
