Quick add field data (2.0.1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Size
mn: Хэмжээ

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Node
mn: Зангилаа

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Order
mn: Дараалал

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Empty
mn: Хоосон

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
