Quick add field data (2.0.1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Size
ne: आकार

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Node
ne: नोड

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका
