Quick add field data (2.0.1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Order
si: පිලිවෙල
