Quick add field data (2.0.1) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Import
th: นำเข้า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Email
th: อีเมล

en: Field type
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Store
th: ร้านค้า

en: Order
th: เรียงตาม

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: or
th: หรือ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Data
th: ข้อมูล

en: Finish
th: ส่งข้อสอบ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: The content type %name has been added.
th: ชนิดเนื้อหา %name ได้ถูกเพิ่มแล้ว

en: Choose a file
th: เลือกไฟล์
