Quick add field data (2.0.2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Size
az: Ölçü

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: Widget
az: Vidcet

en: Empty
az: Boş

en: or
az: və ya

en: Created new vocabulary %name.
az: Yeni %name lüğəti yaradıldı.

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Bundle
az: Paket

en: The content type %name has been added.
az: Məzmun növü %name əlavə edildi.
