Quick add field data (2.0.2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Import
br: Enporzh

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm
