Quick add field data (2.0.2) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Next
fa: بعدی

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Size
fa: اندازه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Label
fa: برچسب

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Node
fa: محتوا

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: Widget
fa: ساختار

en: Store
fa: فروشگاه

en: description
fa: توضیحات

en: Order
fa: سفارش

en: Profile
fa: نمایه

en: Empty
fa: خالی

en: or
fa: یا

en: Product
fa: محصول

en: Created new vocabulary %name.
fa: واژگان جدید %name ایجاد شد.

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Data
fa: داده

en: Finish
fa: پایان

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Bundle
fa: بسته

en: The content type %name has been added.
fa: نوع محتوای %name اضافه شد.

en: Field label
fa: برچسب فیلد

en: - Select a field type -
fa: - نوع فیلدی انتخاب کنید -

en: Order number
fa: شماره سفارش

en: Choose a file
fa: یک فایل انتخاب کنید

en: Field collection
fa: مجموعه فیلد

en: There are no @label yet.
fa: هنوز @label وجود ندارد.
