Quick add field data (2.0.2) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Size
oc: Talha

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Label
oc: Etiqueta

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Node
oc: Nosèl

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Fields
oc: Camps

en: description
oc: descripcion

en: Order
oc: Òrdre

en: Profile
oc: Perfil

en: Empty
oc: Void

en: or
oc: o

en: Product
oc: Produit

en: Created new vocabulary %name.
oc: Lo vocabulari '%name' es estat creat.

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Data
oc: Donadas

en: Finish
oc: Finir

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Bundle
oc: Paquet

en: The content type %name has been added.
oc: Lo tipe de contengut « %name » es estat apondut.

en: - Select a field type -
oc: - Seleccionatz un tipe de camp -

en: Choose a file
oc: Causissètz un fichièr
