Quick add field data (2.0.2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Size
os: Ас

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан
