Quick add field data (2.0.3) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
