Quick add field data (2.0.3) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Size
ca: Mida

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Fields
ca: Camps

en: Widget
ca: Giny

en: Store
ca: Botiga

en: description
ca: descripció

en: Order
ca: Ordre

en: Profile
ca: Perfil

en: Empty
ca: Buit

en: or
ca: o

en: Product
ca: Producte

en: Created new vocabulary %name.
ca: S'ha creat el nou vocabulari %name.

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: Finish
ca: Acaba

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Bundle
ca: Embolcall

en: The content type %name has been added.
ca: El tipus de contingut %name s'ha afegit.

en: Table name
ca: Nom de la taula

en: Field label
ca: Etiqueta del camp

en: - Select a field type -
ca: - Seleccioneu un tipus de camp -

en: Order number
ca: Número de comanda

en: Choose a file
ca: Escolliu un fitxer

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
