Quick add field data (2.0.3) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Size
dz: ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Created new vocabulary %name.
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོད་པའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་གསརཔ་%name.

en: The content type %name has been added.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནུག།
