Quick add field data (2.0.3) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Size
et: Suurus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Node
et: Postitus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: Widget
et: Vidin

en: Store
et: Pood

en: Order
et: Järjestus

en: Profile
et: Profiil

en: Empty
et: Tühi

en: or
et: või

en: Product
et: Toode

en: Created new vocabulary %name.
et: Loodi uus sõnaraamat %name.

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Data
et: Andmed

en: Finish
et: Valmis

en: - Select -
et: - Vali -

en: Bundle
et: kogum

en: The content type %name has been added.
et: Sisutüüp %name on lisatud.

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: Order number
et: Tellimuse number

en: Choose a file
et: Vali fail
