Quick add field data (2.0.3) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Size
fi: Koko

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Label
fi: Tunnus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Fields
fi: Kentät

en: Widget
fi: Widgetti

en: Store
fi: Kauppa

en: description
fi: kuvaus

en: Order
fi: Järjestys

en: Profile
fi: Profiili

en: Empty
fi: Tyhjä

en: or
fi: tai

en: Product
fi: Tuote

en: Created new vocabulary %name.
fi: Uusi sanasto %name luotu.

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Finish
fi: Valmis

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Bundle
fi: Paketti

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: The content type %name has been added.
fi: Sisällön tyyppi %name on lisätty.

en: Field label
fi: Kentän nimi

en: - Select a field type -
fi: - Valitse kentän tyyppi -

en: Order number
fi: Tilauksen numero

en: Choose a file
fi: Valitse tiedosto

en: @count imported items total.
fi: Yhteensä @count ladattua artikkelia.

en: Field collection
fi: Kenttäkokoelma

en: Order items
fi: Tilauksen rivit
