Quick add field data (2.0.3) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Type
hr: Vrsta

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Size
hr: Veličina

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Fields
hr: Polja

en: Widget
hr: Cinculator

en: Store
hr: Trgovina

en: Order
hr: Redoslijed

en: Profile
hr: Profil

en: Empty
hr: Prazno

en: or
hr: ili

en: Product
hr: Proizvod

en: Created new vocabulary %name.
hr: Stvoren novi rječnik %name.

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: The content type %name has been added.
hr: Vrsta sadržaja %name je dodana.

en: - Select a field type -
hr: - Odaberi vrstu polja -

en: Choose a file
hr: Odaberi datoteku
