Quick add field data (2.0.3) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Size
ka: ზომა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Fields
ka: ველები

en: Profile
ka: პროფილი

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Created new vocabulary %name.
ka: შექმნილია ახალი ლექსიკონი %name.
