Quick add field data (2.0.3) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Size
km: ទំហំ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Order
km: លំដាប់

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Empty
km: ទទេ

en: Created new vocabulary %name.
km: បាន​បង្កើត​វាក្យសព្ទ %name ថ្មី ។

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: The content type %name has been added.
km: ប្រភេទ​មាតិកា %name ត្រូវ​បាន​បន្ថែម ។

en: - Select a field type -
km: - ជ្រើស​ប្រភេទ​វាល​ -

en: Choose a file
km: ជ្រើស​ឯកសារ
