Quick add field data (2.0.3) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ
