Quick add field data (2.0.3) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Size
sl: Velikost

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Field type
sl: Tip polja

en: Widget
sl: Gradnik

en: Order
sl: Vrstni red

en: Profile
sl: Profil

en: Created new vocabulary %name.
sl: Ustvarjeno novo besedišče %name.

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: The content type %name has been added.
sl: Tip vsebine %name je bil dodan.
