Quick add field data (2.0.3) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Size
ur: حجم

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Node
ur: نوڈ

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم

en: Profile
ur: پروفائیل

en: Bundle
ur: بنڈل
