Quick add field data (2.0.4) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Size
eo: Grandeco

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Label
eo: Etikedo.

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Node
eo: Nodo

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Order
eo: Ordo

en: Profile
eo: Profilo

en: Created new vocabulary %name.
eo: Kreis novan vortprovizon %name.

en: Bundle
eo: Fasko

en: The content type %name has been added.
eo: La enhavspeco %name estis aldonita.

en: - Select a field type -
eo: - Selektu tipo de kampo -
