Quick add field data (2.0.4) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Size
eu: Tamaina

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Node
eu: Nodoa

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Fields
eu: Eremuak

en: Order
eu: Ordena

en: Profile
eu: Profila

en: Empty
eu: Hutsik

en: or
eu: edo

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu

en: Finish
eu: Amaitu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: The content type %name has been added.
eu: %name eduki mota gehitu da.

en: Field label
eu: Eremu etiketa

en: - Select a field type -
eu: - Aukeratu eremu mota -

en: Choose a file
eu: Fitxategia hautatu
