Quick add field data (2.0.4) - en to hi translation catalogue (25 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Next
hi: अगला

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Size
hi: आकार

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Name
hi: नाम

en: Import
hi: आयात करें

en: Label
hi: लेबल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: Node
hi: नोड

en: Field type
hi: क्षेत्र प्रकार

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Store
hi: स्टोर

en: Order
hi: क्रम

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Empty
hi: खाली

en: or
hi: अथवा

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Bundle
hi: पोटली

en: Choose a file
hi: एक फ़ाइल चुनें

en: There are no @label yet.
hi: अभी तक कोई @label नहीं हैं।
