Quick add field data (2.0.4) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Size
ht: Grosè

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè
