Quick add field data (2.0.4) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Size
is: Stærð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Label
is: Merking

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Node
is: Nóða

en: Fields
is: Svæði

en: Store
is: Verslun

en: Order
is: Pöntun

en: Empty
is: Tóm

en: or
is: eða

en: Product
is: Vara

en: - Select -
is: - Velja -
