Quick add field data (2.0.5) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Type
ar: النوع

en: Size
ar: الحجم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Import
ar: استيراد

en: Label
ar: التسمية

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Fields
ar: الحقول

en: Widget
ar: ودجة

en: Store
ar: المتجر

en: Order
ar: الترتيب

en: Empty
ar: فارغ

en: or
ar: أو

en: Product
ar: المنتج

en: Created new vocabulary %name.
ar: تم إنشاء المعجم %name.

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Finish
ar: إنهاء

en: Bundle
ar: الحزمة

en: The content type %name has been added.
ar: أُضيف نوع المحتوى %name.

en: - Select a field type -
ar: - اختر نوع الحقل -

en: Choose a file
ar: اختر ملفا

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
