Quick add field data (2.0.5) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Next
da: Næste

en: Size
da: Størrelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Import
da: Importér

en: Label
da: Etiket

en: Field type
da: Felttype

en: Fields
da: Felter

en: Store
da: Butik

en: Order
da: Rækkefølge

en: Empty
da: Tom

en: or
da: eller

en: Product
da: Produkt

en: Created new vocabulary %name.
da: Ordforråd %name oprettet.

en: Machine name
da: Internt navn

en: Finish
da: Afslut

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: The content type %name has been added.
da: Indholdstypen %name tilføjet.

en: Table name
da: Tabelnavn

en: Field label
da: Feltmærkat

en: - Select a field type -
da: - Vælg en felttype -

en: Choose a file
da: Vælg en fil

en: There are no @label yet.
da: Der er endnu ingen @label.
