Quick add field data (2.0.5) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Type
ro: Tip

en: Size
ro: Mărime

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: Field type
ro: Tip câmp

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Store
ro: Magazin

en: Order
ro: Comandă

en: Empty
ro: Gol

en: or
ro: sau

en: Product
ro: Produs

en: Created new vocabulary %name.
ro: Clasificarea %name a fost creată.

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Bundle
ro: Pachet

en: The content type %name has been added.
ro: Tipul de conținut %name a fost adăugat.

en: - Select a field type -
ro: - Selectaţi tip câmp -

en: Choose a file
ro: Alege un fișier

en: Order items
ro: Comenzi

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.
