Quick add field data (2.0.5) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Type
uk: Тип

en: Size
uk: Розмір

en: - None -
uk: - Немає -

en: Import
uk: Імпортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Field type
uk: Тип поля

en: Fields
uk: Поля

en: Widget
uk: Віджет

en: Store
uk: Магазин

en: Order
uk: Послідовність

en: Empty
uk: Порожньо

en: or
uk: або

en: Product
uk: Товар

en: Created new vocabulary %name.
uk: Створено новий словник %name.

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Finish
uk: Завершити

en: Beginning
uk: Початок

en: Bundle
uk: Пакет

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: The content type %name has been added.
uk: Тип матеріалу %name було успішно додано.

en: - Select a field type -
uk: - Виберіть тип поля -

en: Choose a file
uk: Виберіть файл

en: @count imported items total.
uk: Усього втягнуто елементів: @count.

en: Order items
uk: Вміст кошика

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.

en: Verifying entry...
uk: Перевірка запису...
