Quick add field data (2.0.6) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Type
jv: Tipe

en: Size
jv: Ukuran

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: Field type
jv: Jinis field

en: Fields
jv: Field

en: Widget
jv: Piranti

en: Order
jv: Urutan

en: Empty
jv: Kosong

en: Created new vocabulary %name.
jv: Vokabulari anyar @name uwis digawé.

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: The content type %name has been added.
jv: Tipe konten %name uwis ditambah.

en: - Select a field type -
jv: - Milih tipe field -

en: Choose a file
jv: Pilih berkas
