Quick add field data (2.0.6) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Size
nl: Grootte

en: - None -
nl: - Geen -

en: Import
nl: Importeren

en: Field type
nl: Veldtype

en: Fields
nl: Velden

en: Store
nl: Winkel

en: Order
nl: Volgorde

en: Empty
nl: Leeg

en: or
nl: of

en: Created new vocabulary %name.
nl: Nieuwe woordenlijst %name is aangemaakt.

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Finish
nl: Voltooien

en: Bundle
nl: Bundel

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: The content type %name has been added.
nl: Het inhoudstype %name is toegevoegd.

en: Table name
nl: Tabelnaam

en: Field label
nl: Veldlabel

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen

en: @count imported items total.
nl: @count geïmporteerde items in totaal.

en: Order items
nl: Bestelitems

en: There are no @label yet.
nl: Er zijn nog geen @label.
