Quick add field data (2.0.7) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Type
lt: Tipas

en: Size
lt: Dydis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Order
lt: Tvarka

en: Empty
lt: Tuščia

en: or
lt: arba

en: Product
lt: Prekė

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Created new vocabulary %name.
lt: Sukurtas naujas žodynas %name.

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Bundle
lt: Paketas

en: The content type %name has been added.
lt: Turinio tipas %name buvo pridėtas.

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
