Quick add field data (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Size
ast: Tamañu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Label
ast: Etiqueta

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Field type
ast: Triba de campu

en: Profile
ast: Perfil

en: Empty
ast: Ermu
