Quick add field data (8.x-1.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy
