Quick add field data (8.x-1.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Import
mk: Внесување
