Quick add field data (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Choose a file
my: ဖိုင်တခု ရွေးချယ်ပါ
