Quick add field data (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Size
sq: Madhësia

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Profile
sq: Profili

en: Created new vocabulary %name.
sq: U krijua fjalori i ri %name.

en: The content type %name has been added.
sq: Lloji %name i përmbajtjes u shtua.

en: - Select a field type -
sq: - Zgjidh llojin e fushës -

en: Choose a file
sq: Zgjidh një file
