Quick add field data (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Size
sr: Величина

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: User
sr: Корисник

en: Field type
sr: Tип поља

en: Bundle
sr: Пакет
