Quick add field data (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Size
te: కొలత

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Field type
te: ఫీల్డ్ రకం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
