Quick add field data (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Next
vi: Tiếp

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Size
vi: Dung lượng

en: - None -
vi: - Không -

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Label
vi: Nhãn

en: User
vi: Người dùng

en: Field type
vi: Kiểu trường

en: Fields
vi: Các trường

en: description
vi: mô tả

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Empty
vi: Trống

en: Created new vocabulary %name.
vi: Đã tạo kho từ mới %name.

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Data
vi: Dữ liệu

en: Finish
vi: Hoàn thành

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: The content type %name has been added.
vi: Kiểu nội dung %name đã được thêm.

en: - Select a field type -
vi: - Chọn một kiểu trường -

en: Choose a file
vi: Chọn một tệp tin
