Quick add field data (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Size
bg: Размер

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Label
bg: Заглавие

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Node
bg: Материал

en: Profile
bg: Профил

en: Empty
bg: Празно

en: Created new vocabulary %name.
bg: Създаден нов речник %name.

en: The content type %name has been added.
bg: Типът съдържание %name беше добавен.

en: Choose a file
bg: Избери файл
