Quick add field data (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Size
cs: Velikost

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Node
cs: Uzly

en: Field type
cs: Typ pole

en: Fields
cs: Pole

en: description
cs: popisek

en: Profile
cs: Profil

en: Empty
cs: Prázdný

en: or
cs: nebo

en: Created new vocabulary %name.
cs: Vytvořen nový slovník %name.

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: The content type %name has been added.
cs: Typ obsahu %name byl přidán.

en: Field label
cs: Popisek pole

en: - Select a field type -
cs: - Vyberte typ pole -

en: Choose a file
cs: Vybrat soubor
