Quick add field data (8.x-1.2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Next
fil: Susunod

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: - None -
fil: - Wala -

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: - Select -
fil: - Pumili -
