Quick add field data (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Size
lv: Izmērs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Node
lv: Mezgls

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Fields
lv: Lauki

en: Widget
lv: Logrīks

en: description
lv: apraksts

en: Profile
lv: Profils

en: Empty
lv: Tukšs

en: or
lv: vai

en: Created new vocabulary %name.
lv: Izveidota jauna vārdnīca %name.

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: Finish
lv: Pabeigt

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Bundle
lv: Komplekts

en: The content type %name has been added.
lv: Satura veids %name ir pievienots.

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -

en: Choose a file
lv: Izvēlies datni
