Quick add field data (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Next
sv: Nästa

en: Type
sv: Typ

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Size
sv: Storlek

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Label
sv: Etikett

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Node
sv: Nod

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Fields
sv: Fält

en: description
sv: beskrivning

en: Profile
sv: Profil

en: Empty
sv: Töm

en: or
sv: eller

en: Created new vocabulary %name.
sv: Skapade vokabulären %name.

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Finish
sv: Slutför

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: The content type %name has been added.
sv: Innehållstypen %name har lagts till.

en: Field label
sv: Fältetikett

en: - Select a field type -
sv: - Välj en fälttyp -

en: Choose a file
sv: Välj en fil

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
