Quick add field data (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Size
kk: Көлем

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Profile
kk: Профиль

en: Created new vocabulary %name.
kk: Жаңа сөздік %name кұрылған

en: The content type %name has been added.
kk: %name контент түрі қосылды.
