Quick add field data (8.x-1.3) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
