Quick add field data (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Size
he: גודל

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Node
he: פריט תוכן

en: Field type
he: סוג שדה

en: Fields
he: שדות

en: Widget
he: וידג'ט

en: description
he: תיאור

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Empty
he: ריק

en: or
he: או

en: Created new vocabulary %name.
he: נוצר מילון חדש ששמו %name.

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: Finish
he: סיום

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Bundle
he: חבילה

en: The content type %name has been added.
he: סוג התוכן %name התווסף.

en: - Select a field type -
he: - בחירת סוג שדה -

en: Choose a file
he: בחירת קובץ

en: @count imported items total.
he: @count פריטים יובאו

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
