Quick add field data (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Size
hy: Չափ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Node
hy: Նոդ

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: The content type %name has been added.
hy: Բովանդակության տեսակը %name ավելացված է:

en: - Select a field type -
hy: - Ընտրել դաշտի տեսակը -

en: Choose a file
hy: Ընտրեք ֆայլը
